Wygodne fryzury dla zapracowanych

Zapracowane kobiety narzekające na brak czasu bardzo sobie cenią wygodne rozwiązania ułatwiające życie. Dotyczy to różnych dziedzin, w tym także kwestii związanych z wyglądem. Szybka do ułożenia i jednocześnie atrakcyjna fryzura jest zatem na wagę złota. Oto kilka propozycji.

Propozycje dla krótkich włosów

Wiele kobiet mających bardzo napięty grafik dnia i mało czasu na zabiegi stylizacyjne wychodzi z założenia, że najlepszym rozwiązaniem jest krótka fryzura. Warunek jest jednak taki, że włosy muszą być obcięte naprawdę dobrze, w związku z czym na porządnym i sprawdzonym fryzjerze nie ma co oszczędzać. Świetnym pomysłem jest np. bardzo modna i efektowna fryzura na boba. Znakomicie prezentują się również krótkie fryzury z grzywką – rano wystarczy sięgnąć po odpowiedni kosmetyk do stylizacji, by w kilka chwil nadać włosom pożądany kształt.

Dłuższe włosy – więcej możliwości

Właścicielki średniej długości oraz długich włosów mają znacznie większe pole do popisu. Artykuły na strony internetowe poświęcone tematyce pielęgnacji i stylizacji włosów podają mnóstwo propozycji fryzur przeznaczonych dla takich kobiet. Wśród nich znajdują się m.in.:

– naturalny look – rozpuszczone włosy zawsze są na topie, a jedyne, co trzeba zrobić, to dbać o nie należyty sposób,

– klasyczny kucyk – wystarczy spiąć włosy i gotowe,

– half bun – czyli włosy zebrane od połowy,

– włosy związane na czubku głowy,

– różnego rodzaju upięcia, np. w szybki kok,

– warkocz – te uczesanie jest ponadczasowe, mega kobiece i szalenie eleganckie.

Siła dodatków

Przy tej okazji warto jeszcze wspomnieć o dodatkach, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wspaniałych rezultatów praktycznie od ręki. Ozdobne opaski, spinki, wsuwki i chusty są czymś, co zdecydowanie warto mieć zawsze do dyspozycji.